Kada je Rihanna 2017. godine svijetu predstavila svoj beauty brend Fenty Beauty, među prvim proizvodima su se pronašli tekući ruževi za usne koji su doživjeli veliki uspjeh. Gotovo svatko je u svom nesseru imao po jedan Fenty Beauty ruž. Od tada je prošlo sedam godina, brend je buknuo, imao mnoga uspješna lansiranja (među kojima su se pronašli novi ruževi i sjajila), no jedan proizvod još uvijek nije ugledao svjetlo dana- olovka za usne. Sve do sada.
Obožavatelji Rihanninog brenda su dugo priželjkivali olovke za usne i napokon su to dočekali ( za razliku od Rihanninog albuma). Trace’d Out Lip Pencil je dugotrajna, kremasta olovka formulirana je s čistim pigmentima i prikladna je za sve tipove usana. Glatke nijanse nose boju mikropudera, stvarajući baršunasto mat usne za osjećaj istaknute olovke za usne.


Prema priopćenju za tisak, proizvod koji dolazi u deset mat i visokopigmentirajućih nijansi je vodootporan, ne razmazuje se i ostaje na usnama do 8 sati. Za razliku od većine olovki za usne s bijelom bazom, formula korištena u Trace’d Out napravljena je od čistog pigmenta i daje vrlo bogatu boju.
Trace’d Out olovke za usne lansirane su zajedno s novim Gloss Bomb Sticks ruževima za usne koji su kremasti i jako se lijepo nanose i dolaze u prekrasnim nijansama. Olovke za usne prodaju se po cijeni od 20 dolara i pronaći ćete ih na web stranici brenda te u trgovinama kao što su Sephora i Ultra.

